Apartmány v Havířov

Potřebujete ubytování v Havířov ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Havířov. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Havířov má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartmány Nad Pivovarem StarStarStar

Foto: Apartmány Nad Pivovarem
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartmány Nad pivovarem se nacházejí v Havířově, 34 km od Visly a 43 km od Szczyrku, a nabízejí klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.

Hotely v okolí Havířov

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Havířov jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Havířov. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Havířov.


2. Dusan Apartments 

Foto: Dusan Apartments
Lokalita: Orlová
Vzdálenost: 3.9 km
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
72 %

Dusan Apartments se nachází v obci Orlová, 39 km od polského města Visla, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout s lednicí. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchovým koutem.


3. Apartmany BB 

Foto: Apartmany BB
Lokalita: Karviná
Vzdálenost: 6.7 km
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
94 %

Apartmany BB se nachází v Karviné a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do restaurace. Parkovací místa u budovy mohou hosté využívat za příplatek.

Pokoje

Studiový apartmán
osoby49 - 64 EUR za noc
Apartmán
osoby37 - 75 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: